Reklam

SILAYOLU.COM AVRUPALI TÜRKLERİN SESİ VE GÜCÜDÜR.

Doğru ve Güvenilir olmak’ SilaYolu.com’un ilkelerinden bir tanesidir.

Sizde ‘Sila Yolu.com’da Yerinizi alın.

Sizde böyle bir güven sağlayan, sadece hizmet amacıyla hareket etmeyi kendine ilke edinen bir sitede yerinizi almak istemezmisiniz, Silayolu.com ‘Sade izin sezonunda değil.’ Güncel haberleriylede ‘Tüm sene ilgiyle izlenen bir sitedir.

Silayolu.com Sitesi ve Sosyal Medya üzerinde yaklaşık 500 bin üzerinde takipciye sahip olup, Aylık yaklaşık 450 -600 bin civarında bir ziyaretci sayısı potansiyeline sahip ve gün geçtikce ziyaretci sayısını ve üye potansiyelini artırmaya devam ettirmektedir.

Silayolu.com un sunmuş olduğu hizmetin avantajlarından yararlanmak ve daha çok kitleye ulaşmak istiyorsanız!

Avrupa genelinde 2002 den bu yana “Türk vatandaşlarına yönelik gönüllülük bazında rehberlik yapan ,yol hizmetleri sunan, Internette Güvenin adresi olan Silayolu.com da yerinizi alın.

İletişim: info @ silayolu.com

Sizi hedef kitlenize ulaştırıyoruz

İnternet reklamları ile ürünlerinizin pazarlama gücünü artırmayı hedefledik.  Ürünlerinizi pazarlarken internetin gücünü (SilaYolu.com’un gücünü) kullanın!

İçerik Reklam, arama motoru reklamcılığına göre daha ekonomiktir. Tıklama, Bin Gösterim, Aksiyon Başına ödeme yapılır. Alakalı bir ortama yerleştirilen içerik reklamlar, alışveriş yapanları her anlamda almaya daha açıkken yakalar ve reklamların geri dönüşümünü artırır.

SilaYolu.com sitesinin reklam tarifeleri için bizimle bağlantı kurun, sitemizin çesitli bölümlerinde Şirketinize ait bannerlerinizi ekleyebilir, tanıtımınız yapabiliriz.

Uzun vadeli anlaşmalarda ve sayfa sponsorluğunda özel tarife uygulanır, detaylı bilgi için bizimle bağlantı kurun.

Silayolu.com” Reklam

Sılayolu.com  size ayda 6,5 milyon sayfa görünümü ve ayda 450.000 ziyaretçi sayısı ile büyük bir erişim ortamı sunar.
Reklam tarifeleri hakkında sorularınızı email formundan bize gönderebilirsiniz, email göndermek için

iletişim:  info@silayolu.com bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

REFERANSLARIMIZ

  

yazılım: habersistemim