Türkiye’nin önde gelen villa ve yazlık ev kiralama platformu Tatildekirala.com ile tatilinizi ev konforunda gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyadan 2022 yılı sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Bunun için Haziran sonuna kadar TransferGo ile Türkiye'ye ilk para transferinizi yapmanız gerekmektedir, sonrasında size özel indirim kodu mail adresinize gönderilecektir. Popüler tatil bölgelerindeki dezenfekte edilmiş, korunaklı, özel havuzlu villaları ve birbirinden özel tekneleri %5 indirimli kiralayın.


Üstelik arkadaşlarınıza kampanyadan bahsettiğinizde, para ödülü kazanabilirsiniz.

Bu kampanyayı ne kadar çok arkadaşınıza bahsedip, TransferGo’yu kullanmalarını sağlarsanız, o kadar çok nakit para ödülü de kazanıyorsunuz. Davetinizle gelen ve Türkiye'ye 100 EUR ve üzeri para transferi yapan her arkadaşınız için siz 22 EUR para ödülü alıyorsunuz, onlar da Tatildekirala.com’dan %5 indirim kazanıyorlar.

 

Kampanyayla ilgili önemli detaylar:


Kampanyadan faydalanmak için 1.05.2022 - 30.06.2022 tarihleri arasında TransferGo ile ilk para transferinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Tatildekirala.com indirim kodu 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya kapsamında TransferGo'lulara Tatildekirala.com’dan yapacakları tüm konut ve tekne kiralamalarında vergiler dahil %5 indirim sağlanacaktır.

Size özel indirim kodu TransferGo ile para transferi yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde mail adresinize gönderilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için TatildeKirala.com web sitesi ve mobil uygulamalarında ödeme adımlarındaki son basamakta ‘‘Kampanya Kodu’’ alanına TransferGo'dan aldığınız şifrenin girilmesi gereklidir.
Kampanyadan sadece yeni TransferGo kullanıcıları yararlanabilir.
Tatildekirala.com ve TransferGo kampanya koşullarını ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.