Reklam

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

SİLAYOLU.COM REKLAM

İnternet Reklam hizmetleri her geçen gün daha önem kazanmakta, pazarlama enstrümanı olarak çok yaygın uygulama alanı bulmaktadır. SilaYolu.com ekibi olarak size sunduğumuz;

 

internet reklamları ile ürünlerinizin pazarlama gücünü artırmayı hedefledik. Bütün bu hizmetleri size sunacağımız kontrol panelinizden kontrol edebilirsiniz. Ürünlerinizi pazarlarken internetin gücünü (SilaYolu.com'un gücünü) kullanın!

İçerik Reklam, arama motoru reklamcılığına göre daha ekonomiktir. Tıklama, Bin Gösterim, Aksiyon Başına ödeme yapılır. Alakalı bir ortama yerleştirilen içerik reklamlar, alışveriş yapanları her anlamda almaya daha açıkken yakalar ve reklamların geri dönüşümünü artırır.

SilaYolu.com sitesinin reklam tarifeleri için bizimle bağlantı kurun, sitemizin çesitli bölümlerinde Şirketinize ait bannerlerinizi ekleyebilir, tanıtımınız yapabiliriz.

Uzun vadeli anlaşmalarda ve sayfa sponsorluğunda özel tarife uygulanır, detaylı bilgi için bizimle bağlantı kurun.

Silayolu.com” Reklam

Sılayolu.com  size ayda 6,5 milyon sayfa görünümü ve ayda 350.000 ziyaretçi sayısı ile büyük bir erişim ortamı sunar.
Reklam tarifeleri hakkında sorularınızı email formundan bize gönderebilirsiniz, email göndermek için buraya tıklayın. 

 

 

Comments powered by CComment

Günün Öne Çıkanları

Akit yazarı Burak Karen, gurbetçi Türklerin Almanya'da 100 milyar avroları olduğunu belirterek, "Erdoğan’ın bir işaretiyle paralar ...
PARİS – Avrupa Birliği (AB) içerisinde Schengen serbest dolaşım sisteminin iptali olasılığı gün geçtikçe somutluk ...
Almanya ve Türkiye arasında tırmanan miting gerginliği çifte vatandaşlığı yeniden tartışmaya açtı. Muhafazakar politikacılar ...

Bunlarda ilginizi çekebilir

©2002 -2018 SılaYolu.com Tüm Hakları Saklıdır.

Sıla Yolu.com. Almanya ve Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza 'Silayolu Rehberi olma misyonu üstlenmiş ve bu sorumlulukla hayata geçmiş bir websitesi olarak yola cıkmıştır.

Avrupa'da kendi alanında 2002'den bu yana 1 Numara olan SilaYolu.com Avrupa'da en çok ziyaret edilen internet portallarından bir tanesidir.

  • info@silayolu.com 
  • Hotline: 01805 47 44 66

Çözüm Ortaklarımız

Please publish modules in offcanvas position.