Genel yayın yönetmenliğini Hasan yiğit Metin Doğan’ın gerçekleştirmiş olduğu programın bu haftaki konuğu Habibe ve Ömer Sarıboğa çiftinin evladı Alparslan Sarıboğa ailesi Ve gönül elçileri oldu.

  Kesintisiz yaklaşık 2,5 saat süren canlı yayın Alparslan bebeğin gönül elçilerinin de katılımı ile yapıldı. Program sılayolu.com bünyesinde faaliyetlerini sürdüren bütün sosyal medya kanallarında canlı olarak yayınlandı.

Program öncesinde %76 olan oranın program akışı içerisinde güncel bilgilerin aktarılması ile %80 olduğu açıklandı Buda ailemiz ve biz gönül elçilerinin’de sevince neden oldu.

Birlikten güç doğacağı ilkesini benimseyerek kısa zaman içerisinde %100 oranına ulaşıp Alparslan bebeğimizi tedavisini alması için Uğurlayacağımz Günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu konularda duyarlılık gösterip yardımda bulunan siz değerli takipçilerimizin yapmış olduğu ve yapacak olduğu yardımları Allah kabul etsin.

  Sarıboğa ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor Alparslan bebeğimizin en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Bu süreçte programımızın hazırlanmasında desteklerini esirgemeyen bütün gönül elçilerine teşekkürü bir borç biliyor saygılarımızı sunuyoruz.

Sılayolu.com adına

Yönet kurulu başkanı

Metin DOĞAN.