Yol yorgunluğunu Hotel Şimşek’te atın!

 Uzun izin yolunda, Türkiye’deki ilk durak olan Edirne’deki Hotel Şimşek Avrupalı yolculara özel indirimli konaklama imkanı sunuyor.

Üç yıldızlı, 48 ada ve 120 yataklı otel, alternatifli oda seçeneklerinin yanı sıra, yeşillikler içindeki geniş bahçesi, kafe ve restoranıyla ailece rahat edebileceğiniz bir konfora sahip. Yol yorgunluğunu geniş ve ferah odanızın balkonunda veya sessiz ve dinlendirici bahçede atabilirsiniz. Bahçede aynı zamanda çocuklar için de oyun ünitesi bulunmakta.

Otelin restoranında dünya mutfağından ve geleneksel lezzetlerin servis edildiği yemekleri bulabilirsiniz. Otelin güvenlikli otoparkı ücretsizdir.

Hotel Şimşek EdirneTrakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin karşısında bulunan Hotel Şimşek’in altında eczane bulunmakta. Otel, beklenmeyen sağlık sorunlarına karşı, hastane, doktor ve eczaneye ulaşabilmek için çok elverişli bir konumda bulunuyor.

Eşsiz bir tarihi ve kültürel zenginliğe sahip olan Türkiye’nin en turistik şehirlerinden olan Edirne’deki Hotel Şimşek’e, Kapıkule’den TEM otoyolunu takip ederek ikinci sapaktan Edirne’nin Doğu girişinden ulaşılıyor

 

 

 

 

 

HOTEL ŞİMŞEK EDİRNE
D100 KARAYOLU
TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ KARŞISI
EDİRNE TÜRKİYE
T. +90-284-236 60 00 (5 HAT)
F. +90-284-236 60 06
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Son Düzenlenme Cuma, 08 Haziran 2018 08:59

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…