TRAFİK KURALLARINI UNUTUYORUZ.

Avrupa’nın değişik ülkelerinden karayolu ile tatile gidenler, yurtdışına çıkar çıkmaz trafik kurallarını unutuyor ve kazalara sebep oluyor. Uzun yolda yorgun ve uykusuz araç kullanıyorlar.

 

Avrupa’da yaşayan yüzbinlerce kişi her yıl karayolundan Türkiye’ye seyahat ediyor. Bu uzun yolculuk sırasında sık sık trafik kazaları meydana geliyor.Malesef arzulamadığımız haberler le karşılaşıyoruz.Trafik kazalarında her yıl onlarca gurbetçimiz yaralanıyorlar ve bu kazalarda hayatlarını kaybedenlerde oluyor.

Almanya’nın Mildenberg kentinden yola çıkan ‚Serdar Keveli ‚Avrupa ülkesinde kuralların en ufak detayına bile dikkat eden ve hiçbir ihlalde bulunmayan sürücüler, her nedense yurtdışına çıkar çıkmaz trafik canavarı oluyor. Bu tabiki herkes için geçerli değil, ancak kaza nedenlerine bakıldığında hep aynı ihlaller ve hatalar dikkat çekiyor: Hatalı sollama, aşırı hız, uykusuzluk ve yorgunluğun yol açtığı kazaların olması bizleri üzüyor , dedi.

Serdar Keveli ‚Geçtiğimiz yıllarda uykusuzluk nedeniyle yaşanan üzücü olayların sayısı çok fazla. dedi.. Vatandaşlarımız Mümkün mertebe dinlenerek gitsinler, diyen ‚Keveli‘

uykusuz yola cikmayin

Bosphorushotele SılaYolu.com tavsiyesi ile geldim ve çok memun kaldım ‚ Herkese tavsiye ederim.SılaYolunda en güvenli Tesislerden biri olan Bosphorushotel‘de vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile kalabilirler. SılaYolunda bundan güvenli bir tesis bulamazsınız , diyen, Keveli‘ Yaz aylarında meydana gelen trafik kazalarının en başlıca nedenleri yorgunluk ve konsentrasyon eksikliğidir. dedi.

Haber Sezai Koç

Sırbistan / Niş Aleksinaç

Bosphorushotel

Son Düzenlenme Salı, 24 Temmuz 2018 15:56
Share

Benzer Öğeler (etikete göre)

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…